• Wpisów:107
  • Średnio co: 30 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 17:13
  • Licznik odwiedzin:39 146 / 3248 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dzień Mężczyzn istnieje i jest obchodzony właśnie dzisiaj - 10 marca !!! Z tej okazji życzymy wszystkim Panom, aby w przyszłym roku był to dla nich dzień wolny od pracy

A Was drogie kobietki zapraszamy do odwiedzenia grupy 'Bad Boys' na #iHula ...
 

 
Wiosenne zmiany na naszej stronie głównej http://ihula.pl
 

 
Na #iHula definitywnie zakończyliśmy zimę !!! Sprawdźcie nasze nowe tło i #logo. Nastrajają optymistycznie, prawda ?
 

 
Drodzy iHulowicze!

Po długiej i srogiej zimie wszyscy wyczekujemy upragnionego wiosennego słoneczka. Dlatego zapraszamy Was do naszego małego #konkurs'u - wspólnego 'wywoływania' wiosny.

Ustawcie AFISZ w swoim CODZIENNIKU na iHula.pl - trzymając się tematu 'Wiosno przybywaj!'. Następnie wyślijcie #wiadomość w serwisie do użytkownika 'iHula' wpisując w nagłówku: KONKURS.


Dla osób, które naszym zdaniem ustawią AFISZ najciekawiej mamy zaproszenia na dowolną pizzę w sieci #PIZZA DOMINIUM (lokale w całej Polsce).

Zapraszamy do zabawy,
Zespół iHula
 

 
W imieniu 'chłopaków' zapraszamy Was do współtworzenia nowej grupy 'PSIAKI' na #iHula.pl

 

 
Kolejne wyjście na pizzę do wygrania!!!

Kto od #teraz jako pierwszy założy #konto w portalu iHula.pl i ustawi swój avatar, wygrywa #zaproszenie na dowolną dużą pizzę w sieci DOMINIUM PIZZA (wyślemy pocztą). Czas start!
  • awatar Gość: http://www.123konkurs.pl/pl/partnersprogram/24945.html ********************************************************************************** polecam ten serwis strona utrzymuje sie z reklam wystarczy tylko codziennie sie logowac aby otrzymac punkty a później wymieniać je na nagrody! Uwaga! Aby konto zostało zaakceptowane należy podać swoje dane w profilu
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Justyna #Kowalczyk została mistrzynią olimpijską w biegu na 30 km!
 

 
Uwaga, uwaga !!!

Kto 28 lutego (czyli dziś w nocy od godziny 24.00) jako pierwszy założy konto na portalu #iHula.pl i ustawi swój #avatar wygrywa #zaproszenie na dowolną dużą pizzę w sieci DOMINIUM PIZZA (sieć lokali całej Polsce).

Zapraszamy do zabawy,
Zespół iHula
 

 
Tak się teraz sprząta

 

 
Wiadomo, że #wszyscy lubią piątki ... a tych co nie przepadają zbytnio za poniedziałkami #zapraszamy do takiej oto grupy na #iHula.pl

 

 
Dla jednych to #ważne, dla innych mniej, ale pochwalić się zawsze można. 99 sztuk #fan'ów na #Facebooku Chcesz zostać setnym fanem #iHula to proszę bardzo ,nikomu nie bronimy http://www.facebook.com/pages/ihulapl/106919606136
  • awatar iHula: I stało się. Przekroczyliśmy 100 na fejsie , a dokładnie mamy 106 fanów, jupi !!!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Warto obejrzeć, polecamy!

http://a.blip.tv/scripts/flash/showplayer.swf?file=http://blip.tv/rss/flash/1826380?referrer=http%253A%252F%252Fde.mg4.mail.yahoo.com%252Fdc%252Flaunch%253F.gx%253D1%2526.rand%253Df648vek1c1b8k%2526.intl%253Duk&source=3&showplayerpath=http://blip.tv/scripts/flash/showplayer.swf&;feedurl=http://soonereyo.blip.tv/rss/flash&;brandname=blip.tv&brandlink=http://blip.tv/?utm_source=brandlink&;enablejs=true
 

 
Piszcie, jeśli znacie odpowiedź!
 

 
Nasza nowa maskotka
 

 
"Mijają dni, miesiące, mija rok.
Prawdziwe życie mija nas o krok.
I z tym nam dobrze jest i nie jest,
I niby nic nie dzieje się.
Świat nam nie wadzi, lecz przez cały czas
Coś się gromadzi, coś dojrzewa w nas.
Co było ledwie nutką rzewną,
Zmienia się w pewność tego, że:

Do ZAHULANIA jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej.
Do ZAHULANIA jeden krok, trzeba go zrobić jak najprędzej."
 

 
#Audio dnia jak sama #nazwa wskazuje to #utwór, który wyraża Twój #nastrój czy #piosenka, która wpadła Ci w #ucho i chcesz się nią #podzielić ze znajomymi ...
W naszym portalu masz #możliwość łatwego ustawienia audio w swoim Codzienniku. #Zobacz jak #przyjemnie klikać w iHula!
 

 
Wszystkim pączkożercom życzymy smacznego !
 

 
W 2010 na torach F1 będzie hulał ... Robert 'Pszczółka' Kubica
 

 
Czas nadrobić pingerowe zaległości.
Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do grupy 'Filmowisko' na iHula.pl. Znajdziecie tam informacje o premierach oraz rekomendacje naszych użytkowników, filmową muzykę do przesłuchania oraz linki do ciekawych stron związanych z kinem. Każdy może tworzyć i rozwijać tę grupę. Obecnie to dość elitarne grono 40-stu osób.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do grupy 'Filmowisko'?
Wystarczy mieć konto na http://ihula.pl/ i wpisać słowo 'Film...' w wyszukiwarce, a potem nacisnąć klawisz 'Dołącz'. Done!!!
 

 
Zakopane rozhula się lada #dzień. iHula.pl trzyma kciuki za Małysza, Hulę i cały polski team skoczków.
 

 
Od #dziś nadajemy również za pośrednictwem http://yam.pl/ihula
 

 
#http://ihula.pl #poleca się w ten śnieżny zimowy #weekend. #Wszyscy, którzy pohulają na sankach, nartach lub lepiąc bałwana proszeni są o obszerne relacje na swoich CODZIENNIKACH!
 

 
TCS: #Skoczek narciarski Stefan Hula był lepszy od Małysza w kwalifikacjach do zawodów w Obersdorfie 28.12.2009. #Portal #iHula kibicuje Stefanowi przez cały sezon!